Verification: 87cf25a154abfb9f50596f02738baf2f google.com, pub-8426126163803315, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Чому одній людині ставлять штамп у паспорті, а другій відмовляють у штампі

Клієнти приходять до мене і запитують, як це так, що вони подали документи разом, і один отримав штамп, а інший ні, хоча вони мали ті самі документи.Як казав мій улюблений доктор Грегорі Хаус, усі люди брешуть, свідомо чи ні. Тому я волію все перевіряти сам. І виявляється, що, як правило, документи зазвичай були різними або заповнювались по-різному.Штамп у паспорті підтверджує подання заявки без формальних дефектів, тобто всі документи без помилок. Що це за документи? Клацніть на відповідне посилання нижче і прочитайте.


https://www.kartapobytu.net/kartapobytu-czasowego

https://www.kartapobytu.net/karta-pobytu-sta%C5%82ego


Але важливо не тільки те, які документи, а й чи правильно заповнені,


Декларації про намір довірити роботу слід заповнювати правильно та ретельно. У найпоширеніших помилках відсутній повний підпис. Підпис також часто нерозбірливий. Є роботодавці - навіть польські -, які плутають особисту марку з маркою компанії з іменем та прізвищем роботодавця, що розуміється як назва компанії.


Іншим елементом є відповідність Додатку 1, угоді та інформації про старосту. Елементи, що містяться в них, такі як кількість робочих годин, посада та заробітна плата повинні відповідати, а не відрізнятися.


Це дуже часта причина проблем і затягування справ. Тому краще двічі перевірити, ніж міняти.


Подібно до договору оренди. Переконайтеся, що ви вписані в договір, чи включає він дату початку та закінчення оренди, суму, яку ви сплачуєте, та підписи всіх осіб, перелічених у договорі.Штамп роботодавця або підтвердження його відправлення через систему PUE повинен бути на ZUS ZUA.Якщо ви не впевнені, що маєте правильні документи, приходьте до нас, і ми перевіримо його для вас.Однак, якщо ви впевнені, що подали правильні документи, вимагайте та вимагайте штамп у паспорті або довідку про подання заяви.


Положеннями, що забезпечують основу для печатки або видачі сертифіката, є:


мистецтво. 108 сек. 1 пункт 1 Закону про іноземців:


Якщо термін подання заяви про надання дозволу на тимчасове проживання іноземцю дотриманий, і заявка не має формальних дефектів або формальні дефекти були виправлені протягом зазначеного терміну, воєвода ставить штамп у проїзному документі іноземця, що підтверджує подання заяви про надання дозволу на тимчасове проживання.


мистецтво. 217 §§ 1 та 2 Кодексу адміністративного судочинства:


Орган державного управління видає сертифікат на прохання особи, яка подає заявку на отримання сертифіката.


Сертифікат видається, якщо:


1) офіційне підтвердження певних фактів або правового статусу вимагається законом;


2) особа подає заяву на отримання свідоцтва через її юридичний інтерес в офіційному підтвердженні певних фактів або правового статусу.У вас є які-небудь питання? Напишіть нам на office@advonetexpert.pl або зателефонуйте нам з понеділка по п’ятницю з 9.15 до 17.00 за номером 795 889 889 або 508 082 176.

690 wyświetlenia
 

508 082 176

  • Facebook

©2020 by KARTA POBYTU LTD. Stworzone przy pomocy Wix.com